Skip to main content

Lid worden

Wenst u lid te worden van onze club ? U dient zich niet onmiddellijk in te schrijven, u kan beginnen met ons eerst een bezoekje te brengen om reeds een balletje te slaan en/of om te praten met een clubverantwoordelijke. Uw bezoek zal u in staat stellen om kennis te maken met de leden en met onze zaal.

Als nieuweling kan u eveneens één van onze trainingssessies volgen.

U zal alle nuttige informatie over onze club terugvinden bij het rondneuzen op onze site. Meer weten over de transferprocedure? De informatie en formulieren zijn beschikbaar in de bijgevoegde bestanden en op de website van de VTTL op het volgende adres: https://www.vttl.be/documenten-formulieren

Indien u nog vragen heeft, aarzel dan niet om contact op te nemen met ons.

Als u besluit om een volwaardig lid van onze club te worden, zullen wij u vragen om een ​​lidgeld van 160 euro op het rekeningnummer van Hurricane (IBAN : BE08 0011 2092 3613 ; BIC : GEBABEBB) te betalen. Dit lidgeld omvat het lidmaatschap bij de VTTL, de verzekering en de trainingssessies.

Wij hopen u weldra te zien bij Hurricane !