Skip to main content

Het woord is aan u

Bij Hurricane is het niet alleen de sport die telt. Overtuigd van het feit dat de babbel aan het eind van de interclubwedstrijd of rond een glaasje, zich niet beperkt tot enkel ons lokaal, hebben we deze webstek gecreëerd zodat onze leden zich oprimaal kunnen uiten.

Op dit deel van de site kunnen de Hurricaners, van waar ook en wanneer het hun past, deelnemen aan het clubleven, interactief met de andere leden bezig zijn en zich naar believen uiten of hun mening spuien.

Beste leden, jong en oud, man en vrouw, wij geven jullie het woord. Maak er gebruik van !

Om hieraan bij te dragen en deel te nemen moet je enkel op de andere pagina’s van dit onderdeel gaan:

  • Ontdek de "uitspraak van de dag", kleine pingponguele-cultuur-literaire pareltjes (alleen toegangelijk voor onze leden) ;
  • Schrijf een woordje (goed of minder goed) in ons gouden boek en laat ons jullie indrukken en gedacht weten over onze website.